AS: Barcelona nemá v tíme psychológa od januára

Zdieľať:

V posledných uplynulých týždňoch sa príliš veľa rozprávalo o zmenách v personáli Barcelony. Uvidí sa, či sa psychológ pripojí k tímu Hansiho Flicka, pretože podľa najnovších správ denníka AS nebol v tíme videný od januára.

Ako informoval veľmi známy novinár Javi Miguel, Laia Vinaix opustil Barcelonu v priebehu začiatku nového roka, ktorý bol vzatý do Al-Ittihad. Vedenie Barcelony po jeho odchode rozhodlo, že na túto pozíciu nieje potrebné zháňať nového špecialistu. Novinár však tvrdí, že psychológ Vinaix zohral zásadnú úlohu pri pomoci a podpore mladších hráčov, najmä s obrovským tlakom a zodpovednosťou, ktorú museli prevziať v takom mladom veku. Podľa novinára terapiou si prešli aj mladíci Alejandro Balde a Pablo Gavi.

Javi Miguel taktiež prináša informáciu, kde tvrdí, že bývalý tréner Barcelony Xavi Hernández trval na náhrade Vinaixa, ale klub odmietol všetky jeho pokusy. Novinár predpokladá, že prítomnosť psychológa by mohla pomôcť upokojiť náladu nielen medzi hráčmi, ale aj vo vzťahu medzi trénerom a prezidentom.

Uvidíme, aký postoj bude mať v tomto smere nový tréner Hansi Flick.

Zdroj: fcbarca.com
Foto: twitter.com/Football España

Peter
Sledujte ma