Barcelona a Real Madrid opäť v boji o 19-ročný talent z Brazílie

Zdieľať:

Španielsky giganti sa chystajú rozpútať neľútostný súboj o 19-ročnú senzáciu brazílskeho stredu poľa Victora Huga!

Podľa správ od 90min sú Barcelona aj Real Madrid uchvátené talentom tohto okázalého mladíka, čo vyvolalo na prestupovom trhu súboj samby. Ale to nie je všetko! Dokonca aj Newcastle United hodil klobúk do ringu v nádeji, že sa mu podarí chytiť tohto čarodejníka!

Hugov vzostup ku sláve nebol ničím menším než raketový, svoje kúzlo predvádza vo Flamengu už od roku 2016. Svoj debut v prvom tíme absolvoval vo veku iba 17 rokov a odvtedy strhol futbalový svet útokom, v tejto sezóne odohral 25 zápasov, vsietil tri góly a pridal asistenciu.

Barcelone a Realu Madrid nie je cudzia honba na brazílskom trhu za talentami, ktorý neustále hľadajú najjasnejšie prospekty. Keďže Vitor Roque bude zdobiť Camp Nou a Endrick na obzore pre Los Blancos, v stávke je veľa.

Barcelona a jej hľadanie kvality do stredu poľa pokračuje, aj keď podpísaly zmluvu s Oriolom Romeum. Blaugrana hľadia na Victora Huga, ktorý túžia pridať tento brazílsky klenot do svojej zbierky. Medzitým Real Madrid, ktorý už uchmatol Judea Bellinghama a Ardu Gulera, stále nedokáže odolať príťažlivosti ďalšej brazílskej senzácie.

Keď šialenstvo prestupového obdobia vrcholí, vynára sa veľká otázka: Kto vyhrá túto vzrušujúcu ťahanicu o podpis brazílskeho zázraku? Dokáže Barcelona prekonať Real Madrid a Newcastle United a získať svoj najnovší talent?

Zdroj: soccity.net

Foto: mercadodofutebol.com