Franck Kessie sa blíži k prestupu do Juventusu

Zdieľať:

Barcelona a Juventus sa v zásade dohodli na zmluve pre 26-ročného stredopoliara Pobrežia Slonoviny Francka Kessieho.

Podľa správy Il Tempo, ktorú zverejnil Tutto Mercato Web, sa Franck Kessie pravdepodobne pripojí k Juventusu v prebiehajúcom prestupovom období. Barcelona a Juventus majú v zásade dohodu o zmluve pre 26-ročného hráča. A zostávajú už len posledné detaily, aby sa tento krok stal oficiálnym.

Kessieho agent však celé týždne tvrdil, že bývalý talizman AC Miláno nechce Barcelonu tak skoro opustiť. Avšak vzhľadom na to, že Barcelona je v zúfalej situácii, keď chce predať hráčov, aby zlepšili situáciu, je Kessie nahraditeľný. A uprostred vznikajúceho záujmu Juventusu je na rade návrat do Talianskej Serie A.

Nedávne správy tvrdili, že meno Kessie je na vrchole zoznamu želaní Juventusu. A s návratom Leandra Paredesa do Paríža Saint-Germain sa otvorilo miesto v strede poľa Juventusu. Okrem toho je Juventus pripravení sa rozísť sa s Arthurom Melom, Denisom Zakariom a Westonom McKenniem.

Preto chce Juventus investovať do stredopoliara. A nedávne správy naznačovali, že plánujú rozhovory s Barcelonou o Kessiem. Najnovšia aktualizácia odhaľuje, že 26-ročný hráč sa blíži k vstupu do Juventusu. Je to preto, že giganti Serie A majú pre neho zásadnú dohodu s Barcelonou.

Osobné podmienky môžu byť stále problémom, vzhľadom na Kessieho neochotu opustiť Barcelonu. Správa však tvrdí, že kým sa transfer stane oficiálnym, zostávajú už len posledné detaily. A bude zaujímavé sledovať, či sa reprezentant Pobrežia Slonoviny vráti do Serie A dokončením kontroverzného prestupu do Juventusu.

Zdroj: thehardtackle.com

Foto: fcbarcelonanoticias.com