Iniesta späť v drese Barcelony?

Zdieľať:

V priebehu 6. júna Katalánsky klub FC Barcelona odohrá priateľský zápas proti Vissel Kobe v Tokiu. Bude to jeden z posledných zápasov Iniestu za Japonský futbalový klub po tom, čo nedávno oznámil svoj odchod.

Podľa Katalánskeho denníka Sport existuje možnosť, že Andrés Iniesta by v spomínanom priateľskom zápase odohral jeden polčas za Barcelonu.

Rozhovory sa začali po tom, čo Španielsky reprezentant oznámil odchod z Vissel Kobe. Takéto vystúpenie Andrésa v drese Blaugranas by bolo nepochybne pekným gestom súčastneho klubu a fanúšikovia Barcelony by určite veľmi radi videli svojho bývalého hráča a kapitána opäť vo farbách Barcelony.

Denník Mundo Deportivo prináša informáciu, kde tvrdí, že Andrés Iniesta má ponuky zo Saudskej Arabie a Interu Miami. Ide o rovnaké smery, ktorými uvažujú spojiť jeho bývalých spoluhráčov z Barcelony, Busquetsa, Albu a Messiho. Existuje tak možnosť, že by si títo hráči spolu znovu zahrali a fanúšikovia z celého sveta by týchto hráčov mohli spoločne sledovať v rovnakom tíme.

Zdroj: fcbarca.com
Foto: fcbarcelona.com

Peter
Sledujte ma