Jijantes FC: Adrien Rabiot ponúknutý Barcelone

Zdieľať:

Ďalší hráč je spojený s Barcelonou. Ako informoval veľmi známy kanál Jijantes FC novinára Gerarda Romera, matka Adriena Rabiota, ktorá zastupuje jeho záujmy, ponúkla svojho syna vedeniu Barcelony.

Adrien Rabiot už v minulosti bol mnohokrát spomenutý v súvislosti s Barcelonou. V rokoch 2017 až 2019 sme toto meno mohli častokrát sponzorovať v médiách, kde sa písalo o možnom prestupe hráča do Barcelony. Počas týchto rokoch došlo dokonca k sporu s Francúzskym klubom PSG, ktorý pohrozil Barcelone žalobou za kontakty s hráčom bez jeho vedomia. Barcelona na túto sťažnosť reagovala prostredníctvom oficiálneho vyhlásenia, kde popierala akúkoľvek dohodu. Nakoniec k dohode nedošlo, čo ovplyvnilo aj postoj Rabiotovej matky, ktorá neustále očakávala lepšiu ponuku pre svojho syna.

Rabiotova zmluva s Juventusom sa už skončila, čo znamená, že by sa mohol uskutočniť prestup bez finančných nákladov. Problémom však môže byť jeho plat. 29-ročný hráč očakáva plat 8 miliónov eur v čistom, čo sa vzhľadom na finančnú situáciu Blaugrany javí ako prehnané očakávanie.

Zdroj: fcbarca.com
Foto: twitter.com

Peter
Sledujte ma