Messi rozširuje svoje podnikanie

Zdieľať:

Leo Messi je synonymum úspechu. Za takmer dve desaťročia v elitnom futbale si Argentínska hviezda vyslúžila uznanie za najlepšieho futbalistu v histórii. Bývalý hráč Katalánskeho klubu FC Barcelona a Parížu Saint-Germain sa rozhodol rozšíriť svoje podnikanie.

V minulom roku sa futbalová hviezda Lionel Messi ponoril do rôznych obchodných ciest, aby zvýšil svoje bohatstvo. Najnovším z nich je vytvorenie vlastnej línie hydratačných nápojov, ktorej oficiálny názov je “Más+ od Messiho”. Tento svoj nový projekt predstavil v priebehu 4. júna prostredníctvom videa, na ktorom sa zúčastnili jeho tri deti a jeho manželka. Cieľom rodiny je, aby sa stala jedným z najmódnejších produktov v sektore, ktorý ma Getorade a Prime.

Messi zdieľal svoju motiváciu za vytvorením tohto nápoja: “Na dosiahnutie svojich cieľov som sa naučil, že hydratácia zohráva veľmi dôležitú úlohu v našom zdraví. Vždy som premýšľal o zlepšení a chcel som nájsť nápoj, ktorý má neuveriteľnú chuť a správne zložky, ktoré potrebujem dať zo seba najlepšie.”

Futbalová hviezda zdôraznila, že mnohé zdravé nápoje nechutia dobre a že mnohé ochutené nápoje obsahujú vysoké hladiny nezdravých prísad. S Mas + by Messi si nemusíte vyberať medzi lepšími zložkami a lepšou chuťou.”

Na oficiálnej stránke Mas + by Messi  sa uvádza, že výrobok sa vyznačuje zameraním na zdravie a ponúka kombináciu elektrolytov, vitamínov a antioxidantov. Tento nápoj sľubuje prirodzenú chuť bez umelých sladidiel alebo farbív, čo zaisťuje, že nie je ohrozená chuť ani kvalita.

Zatiaľ rad obsahuje štyri odlišné príchute:

  • Miami Punch: Vyvážená zmes bobuľových chutí s nádychom ananásu, ktorá poskytuje osviežujúcu chuť ovocnej šťavy.
  • Lemón Lime League: Osviežujúca rovnováha ovocných chutí a kyselín citrónových
  • Berry Cupa Crush Zmes sladkých bobuľových a čerešňových príchutí.
  • Orange d´Or pomarančová príchuť s náznakmi mandarínky pre vyváženú citrusovú chuť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Leo Messi (@leomessi)

Zdroj: culemania, dia.com.py, masbymessi.com
Foto: twitter.com

Peter
Sledujte ma