Riqui Puig kritizuje Xaviho za jeho výber jedenástky proti Alavesu

Zdieľať:

Xaviho tím pri výhre v poslednom stretnutí medzi Barcelonou a Deportivom Alávesom musel naozaj tvrdo makať, aby si do tabuľky pripísal cenné 3 body. Tentokrát sa na lavičke objavili, Alejandro Balde, Raphinha, Oriol Romeu a Andreas Christensen, čo je prekvapujúcejšie, že v tíme boli iba dvaja domáci hráči a to konkrétne Lamine Yamal a Fermin Lopez.

Ako sa ukázalo, obmedzená prítomnosť hráčov mládežníckeho tímu opäť dostala do centra pozornosti bývalého stredopoliara Riquiho Puiga, ktorému sa páčil príspevok od používateľa Josepa Capdevilu na twitter účte, ktorý do príspevku uviedol: “Xavi je na ceste k dosiahnutiu tohto cieľa: základná jedenástka Barçy bez mladých hráčov. Dnes len dvaja. Smerujeme k úplne nepoznanej Barçe.”

Bývalý hráč Barcelony Riqui Puig bol vždy nespokojný s Barcelonou.
24-ročný stredopoliar opustil Barcelonu v priebehu minulého roka v auguste, kde jeho kroky viedli do La Galaxy.

Od tohto prestupu 24-ročný hráč dosť nahlas vyjadril svoju nespokojnosť nielen s Barcelonou, ale aj s novým trénerom prvého tímu FC Barcelona Xavim Hernándezom.

“Myslím si, že sa so mnou nezaobchádzalo spravodlivo, keď som sa minulé leto vrátil na tréning v predsezónnej príprave, keď mi klub nedovolil trénovať s nimi,” povedal začiatkom tohto roka.

“To je to, čo ma naozaj hnevalo počas posledných rokov, ktoré som tam strávil. Hneď ako sa to stalo, snažil som sa veľmi rýchlo nájsť cestu von.”

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: sport.es

Peter
Sledujte ma