Sport: Hansi Flick sa už rozhodol, kde sa v Barcelone usadí

Zdieľať:

Príchod nového trénera do Barcelony Hansiho Flicka koncom mája bol veľmi krátky, ale intenzívny. Nemecký tréner prišiel do Barcelony podpísať zmluvu, pozdravil sa fanúšikom v krátkom videu zverejnenom na klubových sociálnych sieťach a potom odišiel.

Až teraz prichádza chvíľa, keď sa bude môcť pokojne zaoberať osobnými problémami, vrátane toho, kde sa usadí v hlavnom meste Katalánska. Hansi Flick v najbližších dňoch opäť pristane v Barcelone. Podľa Katalánskeho denníka Sport sa zdá, že bude hľadať svoj dom veľmi blízko pláže, v oblasti Gava – Castelldefels. V tejto oblasti žije už veľké množstvo hráčov Barcelony a myšlienka je, že sa k ním pripojí aj nový tréner.

59-ročný tréner využije nasledujúce týždne okrem svojej práce aj na hľadanie domu, ktorý ho osloví. Nemecký tréner bude dočasne ubytovaný v hoteli. Okrem vyššie uvedenej oblasti Gava – Castelldefels, ktorá je známa svojou plážou sa oblasť Sant Just a Sant Felizu zdajú byť veľmi dobrou voľbou vďaka blízkosti tréningového centra Ciutat Esportiva. Prioritou Hansiho Flicka je však pokoj, ktorý prichádza najmä v blízkosti mora.

Zdroj: fcbarca.com
Foto: twitter.com

Peter
Sledujte ma