Vyhlásenia KUN AGUERA pred EL CLÁSICOM

Zdieľať:

Vyhlásenia KUN AGUERA pred EL CLÁSICOM

Kun je jedným z nových hráčov FC Barcelony, ktorý bol povolaný viesť veľkú zmenu, ktorú FC Barcelona potrebuje. Odchod Lea Messiho a ekonomické problémy klubu spôsobili veľmi zlú a zložitú situáciu, ktorú treba neodkladne riešiť.

Pred dôležitým a predovšetkým prestížnym zápasom proti Realu Madrid nám venoval pár slov, už spomínaný, argentínsky hráč, ktorý sa vyjadril k danej situácií v klube a ako to zvláda nie len on, ale aj samotná „šatňa“.

„Teraz, keď som tu, môcť vyhrať El Clásico je niečo výnimočné, čo ostane zaryté v pamäti, kvôli čomu som tu prišiel. Je to veľmi dôležité. Nejde len o tri body za výhru, ale aj za tú radosť, ktorú budú mať ľudia ak vyhráme. Je to proste El Clásico. Ak vyhráme, barcelončania žijúci v Madride si budú môcť obliecť náš dres a ísť na ulicu…“ ( predpokladám, že myslel bez strachu 🙂 ).

„Vždy som to veľmi prežíval, ešte keď som hral za juniorov, v mládežníckej kategórii. Vedel som, že sa hrá El Clásico a chcel som vyhrávať. Ak nás porazili, bola to záťaž. Vždy som to bral veľmi vážne“.

Text: odsc.es!
Foto: sport.es

Peter
Sledujte ma