Ansu Fati: Som veľmi šťastný z víťazstva a troch bodov, pretože to je najdôležitejšie

Zdieľať:

Po dlhých 10 mesiacoch sa dnes na trávnik vrátil útočník Ansu Fati, ktorému sa podarilo zvýšiť skóre Barcelony. Po skončení zápasu ho vyspovedala televízia BarçaTV.

Ako sa cítiš ?
Som veľmi šťastný z víťazstva aj z toho, že som mohol nastúpiť pred fanúšikmi, pretože mi to v posledných mesiacoch chýbalo. Mám radosť, že tu mám na tribúne svoju rodinu, ďakujem lekárom a fyzioterapeutom, že mi počas tohto obdobia tak pomáhali. Čaká ma, ale ďalšia práca, je nutne zbierať ďalšie minúty a vyhrávať ďalšie zápasy..

Na, čo si myslel, keď si sa pri postrannej čiary rozcvičoval a potom tesne pred vstupom na trávnik?
Že si môžem opäť užiť to, čo mám najradšej. To bolo pre mňa to najdôležitejšie. Mám veľkú radosť, že ta chvíľa konečne nastala.

Čo to pre teba znamená, že sa vrátiš po tak dlhej dobe a hneď takto štýlovo?
Od začiatku pobytu v tomto klube som veľmi šťastný. Chcel by som sa veľmi poďakovať fanúšikom, pretože hrať tu je hrdosť. Cítiť, že nás fanúšikovia milujú, budeme ich potrebovať, pretože sezóna je veľmi dlhá a s ich povzbudzovaním bude všetko jednoduchšie.

Premýšľal si niekedy nad tým, že ak sa vrátiš hneď skóruješ?
Samozrejme, že som nad tým uvažoval, ale nikdy to nie je tak jednoduché a nečakal som, že sa to podarí. Som veľmi šťastný z víťazstva a troch bodov, pretože to je najdôležitejšie.

Pripravoval si si nejako oslavu svojho gólu?
Nie, nič som nemal pripravené. Chcel som hlavne poďakovať mojim príbuzným a doktorom, aj keď teraz tu na štadióne to kvôli obmedzeniam nejde. Bola to improvizácia.

Zdroj: fcbarca.com 
Foto: twitter.com/Fabrizio Romano

Peter
Sledujte ma