Turnaje

S hrdosťou Vám oznamujeme, že dňa 06.07.2024 (sobota) v Košiciach na multifunkčnom ihrisku v Tréningovom centre Kalimero,  organizujeme prvý futbalový turnaj v tomto roku. Všetky zaregistrované tímy sa musia na miesto dostaviť do 08:45, pričom slávnostné otvorenie turnaja sa uskutoční o 09:00.

Jeden tím tvorí päť hráčov (kapitán, brankár, ďalší traja hráči), hrá sa spôsobom 3+1 (na ihrisku sú počas hry za jeden tím – traja hráči a brankár, teda jeden hráč je na striedačke.) Jeden zápas má dva polčasy po 6 minút (jeden celý zápas spolu trvá 13 minút), medzi ktorými je prestávka 1 minúta. Turnaj sa hrá formou každý s každým.

Víťazom jednotlivých kategórií sa stavajú tímy s najväčším bodovým ziskom (výhra – 3 body, remíza – 1 bod, prehra 0 bodov). Ocenené budú prvé tri tímy v oboch vekových kategóriách. V prípade rovnosti bodov na určitej priečke, lepšiu priečku získava tím, ktorý vyhrá vzájomný zápas daných tímov, respektíve finále. Ocenení budú aj najlepší hráči turnaja v oboch kategóriách. Hráč môže na turnaj nastúpiť iba vo vhodnej obuvi – halovky, turfy alebo iná obuv s plochou podrážkou, ktorá je vhodná na hru futbalu (kopačky sú zakázané). Každý zúčastnený hráč je povinný dodržiavať všetky nariadenia organizátorov počas celého priebehu turnaja, v opačnom prípade môže byť celý jeho tím diskvalifikovaný.

Štartovný poplatok je stanovený na 8€ na hráča (40€ za celý tím), no len do termínu 24.06.2024. Všetke tímy zaregistrované po tomto termíne majú štartovný poplatok zvýšený na 9,50€ na hráča (47,50€ za celý tím).

V cene štartovného poplatku je zahrnutý pitný režim, sladkosť, možnosť použitia WC (za príplatok skrinka + sprcha [1€]), ocenenia pre najlepšie tri tímy a pre najlepších hráčov (poháre, sošky, medaile) a malé prekvapenie pre každého zúčastneného hráča. 

Zrušiť svoj záujem môžete len do 24. júna inak sa Vám v najbližšom turnaji cena štartovného poplatku zvýši o 1€ za hráča. 

UPOZORNENIE, Tento rok máme aj svoje limity. Aby sme každému jednému z Vás dokázali ponúknuť maximum rozhodli sme sa, že maximálny počet tímov jedného turnaja bude 10 (50 hráčov). 

Termíny futbalových turnajov sú nasledovné:
• Prvý futbalový turnaj: 06.07.2024
• Druhý futbalový turnaj: 03.08.2024
• Tretí futbalový turnaj: 31.08.2024

Naše futbalové turnaje v tomto roku sa rozhodlo podporiť množstvo sponzorov a podporovateľov ako sú: jedenast.sk, Pierre Baguette, Silikónové náramky, Pilot Bar, Pro Arena

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sa neváhajte obrátiť na organizátorov prostredníctvom e-mailovej adresy turnaje@culersfamily.sk  alebo telefónneho čísla +421 911 380 737

Program celého turnaja nájdete čoskoro.

Tabuľka v kategórii mládež nájdete kliknutím SEM! 
Tabuľku strelcov v kategórii Mládež nájdete kliknutím SEM! 
Tabuľku zápasov nájdete kliknutím SEM!

Dávame do pozornosti, že možnosť registrácie tímu a zrušenie tímu je len do 24. júna.

 

    Kategória