AS: Ansu Fati a Pedri môžu budúci týždeň predĺžiť zmluvu

Zdieľať:

Zraz socios sa uskutoční 17. októbra. Denník AS informuje, že prezident Joan Laporta chce do tohto termínu stihnúť podpísať nové zmluvy pre dvoch mladých talentovaných hráčov, Pedri a Ansu Fati.

Joan Laporta vie, že fanúšikovia Barcelony potrebujú od klubu získať dobré správy. 17. októbra sa uskutoční zhromaždenie socios. Stretnutie bude veľmi dôležité vzhľadom budúcnosti klubu, pretože na stretnutí sa bude hlasovať o pôžičke na prácu Espai Barca od Goldman Sachs alebo o reforme štatútu.

Pokiaľ ide o Pedriho, Joan Laporta v piatok v rozhovore pre RAC1 uviedol, že dohoda o novej zmluvy je veľmi blízko. Včera zase MundoDeportivo oznámil, že otázka ohľadne zmluvy sa musí ešte dohodnúť. Barcelona chystá podpísať novú päťročnú zmluvu na pozíciu stredopoliara, jeho agenti však očakávajú kratšiu zmluvu. Pedri sa chce naďalej zdokonaľovať, rozvíjať svoju kariéru v Barcelone a plat, ktorý mu ponúkla Barcelona, prijal.

Prezident taktiež plánuje podpísať nový kontrakt s Ansu Fatim čo najskôr. Jeho rokovania značne pokročili, ale oproti zmluve s Pedrim to ma ďaleko. Jorge Mendes bol nedávno mimo Európy a do Lisabonu sa vrátil iba vo štvrtok. Na budúci týždeň by mal dôjsť do Barcelony, kde sa porozprávajú o novej dohode v rámci zmluvy pre Fatiho.

V prípade, že Barcelona vyrieši tieto dohody, Gavi by mohol byť ďalší v poradí.

Zdroj: fcbarca.com
Foto: as.com

Peter
Sledujte ma