Christophe Dugarry ostro zaútočil na Messiho

Zdieľať:

Christophe Dugarry, bývalý futbalista, FC Barcelona, ktorý súčastnosti je komentátor rádia RMC Sports ostro zaútočil na kapitána FC Barcelona Lea Messiho v súvislosti s aktuálnou situáciou Antoine Griezmanna.

“Čoho sa bojí? Chlapca, čo má jeden a pol metra a je napoly autista? Jediné, čo musí urobiť, je v správnom momente ukázať, že má gule. Griezmann stratil sebadôveru a jeho výkony nie sú dobré. Je pravda, že Messi by mu mohol posielať viac lôpt, ale, aby som bol úprimný, neprekvapuje ma to. Griezmann stráca lopty, hrá so skrátenou nohou. Mal by sa porozprávať s Messim, aby sa tento problém vyriešil” Komentoval Duggary.

Christophe Dugarry nešetril svoju kritiku ani na adresu trénera Barcelony Quiqueho Setiéna:
“Setién je dobrý človek, ale nemá na túto úroveň. Nevedel, koho má striedať. Busquetsa stiahol v 85. minúte, aby pustil Ansu Fatiho a v 90. minúte nasadil Griezmanna. To nebolo nič proti Griezmannovi. Ide o to, že nevie, ako sa postarať o to, aby jeho mužstvo hralo. Prerástlo ho to. Som presvedčený, že nemá nič proti Griezmannovi, ide o to, že mu to prerástlo cez hlavu.” dodal

zdroj www.fcbarca.com
foto www.sportskeeda.com

Peter
Sledujte ma