Hráči sa rozlúčili s Ernestom

Zdieľať:

Hráči Barcelony sa osobne rozlúčili s Ernestom Valverdem v Ciutat Esportiva. Hráči sa dokonca rozhodli mu vzdať hold prostredníctvom socialných sieti.

https://www.instagram.com/p/B7THRL7gayC/

Ďakujeme, tréner, za všetky okamihy, ktoré sme na športovej ceste zažili. Zapamätám si pozitívne veci, ktoré ste ma naučili, a to akým ste úžasným človekom. Ďakujem vám a všetkým vaším zamestnancom za profesionalitu. Želám vám veľa šťastia vo všetkom, čo príde v budúcnosti!

Odchádzate a zanechávate nás ako tím vedúci, kde za dva roky sme vyhrali dva krát ligu. Bolo mi cťou pracovať pod vaším vedením a dúfam, že všetko ostatné pôjde dobre. Vždy je príjemné spoznať ľudí, ako ste vo svojom živote. Silné objatie od trénera.”

https://www.instagram.com/p/B7TTCrzo3DV/

“Tréner, predovšetkým vám ďakujem za všetko, čo ste pre mňa urobili. Dali ste mi šancu splniť jeden z mojich snov a vždy ste mi umožnili cítiť sa ako jeden zo spoluhráčov. Som vďačný celému vášmu personálu za všetko, čo ste ma naučil. Prajem vám všetko dobre a veľa úspechov. Navždy vám budem vďačný! Ďakujem veľmi pekne!!”

https://www.instagram.com/p/B7TYsn0CcTE/

“Ďakujem vám veľmi pekne za vašu profesionalitu a odhodlanie, ale predovšetkým za vaše ľudské hodnoty. Prajem vám všetko najlepšie pre vás a pre váš personál!”

https://www.instagram.com/p/B7TSXzGiNkl/?utm_source=ig_embed

“Ďakujem za všetko, tréner. Bez ohľadu na to, kam idete, určite sa vám bude dariť skvele, pretože okrem vynikajúceho profesionála ste takisto skvelým človekom. Veľa šťasťia a silné objatie.”

“Dnes sa uzavrel cyklus veľmi dôležitej osoby od môjho príchodu do Barcelony. Som tu, aby som poďakoval trénerovi Ernestovi Valverdemu za taký dobrý príjem v klube. To bolo pre moju adaptáciu v Španielsku zásadné.”

https://www.instagram.com/p/B7TvfNYCOiM/

“Jordi Alba Ďakujem, tréner, za dôveru vo mňa a za to, že ste mi dali šancu. Prajem Vám a vaším zamestnancom všetko dobre. Veľa šťastia!

https://www.instagram.com/p/B7TNahUij9M/

“Ďakujem, tréner, že ste mi verili a dali šancu splniť si môj sen. Prajem vám veľa šťastia do budúcnosti pre vás a pre vašich spolupracovníkov.”

“Debutoval som s vami, rozvíjal sa a učil som sa v prvom tíme. Ďakujem vám veľmi pekne a želám vám veľa šťastia, Ernesto.”

“Ďakujem tréner, že ste mi verili a dali mi šancu, pre ktorú pracujem od detstva. Veľa šťastia pre vás a váš tím.”

zdroj www.fcbarca.com
foto twitter/oficialný účet Alex Collado, Riqui Puig, Arthur Melo, Gerard Piqué, instagram/oficiálny účet Luis Suarez, Lionel Messi, Ansu Fati, Sergi Roberto, Jordi Alba, Carles Perez, www.fcbarca.com

Peter
Sledujte ma