Juan Manuel Asensi: Všetci fanúšikovia Barcelony sú šokovaný

Zdieľať:

Bývalý Barcelonský hráč Juan Manuel Asensi komentoval porážku Barcelony s Bayernou.

Varovanie
“Verili sme, že zápas proti Liverpoolu bol zakopnutím alebo zlým večerom. Napriek varovaniam, ktoré nám prichádzali sme predpokladali, že sa to už nikdy nestane, ale bolo to iné. Nemohol som tomu ani sám uveriť, videl som strelené góly a neveril som im. Je to veľmi tvrdá rana pre všetkých barcelonských fanúšikov, je ťažké tomu uveriť. Všetci sme naštvaný a hlavne v šoku. Neviem, čo povedať.”

Je potrebne si vybudovať silný tím hodný Barcelone
“Určite to bude mať následky. Hráči sú za to čiastočne zodpovední, pretože hrajú, ale za týmom stoja aj nejaké plány, riadenie sezóny… Je lákavé spáliť všetko, ale musíte zastaviť, premýšľať o všetkom a analyzovať to. Musíte dôkladne premýšľať o tom, čo máte robiť. Nie je veľa času a vy musíte robiť odvážne rozhodnutia, ktoré budú prospešné. Je potrebné si vybudovať silný tím hodný Barcelone.”

Messi a fanúšikovia
“Messi bude mať problém stráviť to, rovnako ako všetci ostatní. Žiadny futbalista nemá takú porážku rád. Každý tím na svete vás získa, ak sa fyzicky necítite dobre a nepustíte toľko svojho súpera. Barcelona má technicky veľmi dobrých hráčov, ale potrebujú rovnováhu.”

Tréner
“Quique Setien vedel, do čoho sa dostal, ale jeho strana pripustila osem gólov. Tlak v Barcelone je obrovský.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com

Peter
Sledujte ma