Kingsley Coman: Pôjdeme na ihrisko vyhrať

Zdieľať:

Z Nemeckého klubu Bayernu Mníchov bol pred tlačovou konferenciou poslaní 25-ročný útočník Kingsley Coman. Na tlačovej konferencii rozoberal nadchádzajúci zápas proti Barcelone a taktiež sa vyjadril aj k iným okolnostiam, ako napríklad vyzerá jeho budúcnosť či o operácii srdca.

FC Barcelona
“Pôjdeme na ihrisko vyhrať, hoci by sme chceli hrať pred našimi fanúšikmi. Náš tréner nám každý deň vštepuje víťazné gény, takže takto k tejto hre pristúpime. Barca je silný súper a bude ťažké ju poraziť. Uspejeme len vtedy, ak si budeme veriť.”

Kimmich
“Je pre nás kľúčový, na ihrisku aj v šatni. Ukázali sme, že vieme odohrať dobré zápasy aj bez neho, no vždy je lepšie ho mať v tíme.”

Budúcnosť
“Snažím sa až do leta sústrediť na súťaženie. Hovoril som s klubom a budem naďalej pokračovať v rozhovoroch, možno budú čoskoro nejaké novinky.”

Byern Mníchov
“Vždy som chcel hrať za špičkový klub a Bayern je v Nemecku aj v Európe. Klubu som veľmi vďačný, o budúcnosti sa rozhodne neskôr. Pred ničím nezatváram dvere.”

Operácia srdca
“Veľmi som sa toho obával, urobili sme sériu testov, aby som sa uistil, že nebudem nič riskovať. Zostanem v kontakte s lekármi, aby bolo všetko v poriadku.”

Zdroj: fcbarca.com
Foto: twitter.com/FC Bayern München Español

Peter
Sledujte ma