MEDIA: AC Milan sa zaujíma o dvoch hráčov z FC Barcelona

Zdieľať:

Podľa zistených informácii sa Talianský klub AC Miláno snaží získať nové posily do svojho kádra. Údajne sa snaží získať aj dvoch hráčov práve z FC Barcelona. Ma to byť Junior Firpo a Samuel Umtiti. Tieto správy nám poskytujú média La Gazzetta dello Sport a ako inak ESPN.

Ľavý bek by bol náhradou za 23-ročného Francúza Thea Hernándeza, ktorý momentálne chýba v tíme, keďže túto pozíciu musel nahradiť Diogo Dalot. Pre nášho hráča Juniora Firpa by to až taká ideálna výhra nebola. Mal by len jednu pozitívnu stránku, a to viac hrania v drese AC Miláno ako v Barcelone pod vedením Ronalda Koemana. Tréner FC Barcelona Ronald Koeman tomuto 24-ročnému mladíkovi poskytol len 351 minút na ihrisku. Zotrvanie Sergiho Roberta môže Juniorovi narobiť ďalšie komplikácie. Podľa ESPN by FC Barcelona najradšej hráča predala a AC Milán by tohto hráča veľmi rada privítala ako hosťujúceho hráča. Ak by FC Barcelona chcela predať Juniora ako trvalý prestup, tak by sa mohla dohodnúť aj s West Hamu, ktorý trvá na trvalom prestupe hráča. Túto informáciu nám zase poskytuje Mundodeportivo.

AC Milán taktiež do svojho tímu zháňa stredného obrancu a na ich zozname sa nachádza aj Samuel Umtiti. V tomto prípade vidí veľké komplikácie AC Milán, keďže hráč môže byť pre nich dosť problémový, keďže ma zárobok 6 miliónov eur. AC Miláno taktiež nechce riskovať vzhľadom na zranenia hráča v FC Barcelona a práve, preto by tohto hráča vzala na hosťovanie aj to v prípade ak by sa im nepodaril prestup Tomoriha z Chelsea. Pre FC Barcelonu táto voľba nie je vyhovujúca, keďže FC Barcelona má v pláne do tímu priviezť Garciu.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com

Peter
Sledujte ma