Priznanie Daniho Alvesa o Cristianovi Ronaldovi

Zdieľať:

Brazílsky krajný obranca Dani Alves si počas rozhovoru “neskrýval servítku pred ústa.” Vyjadril svoj vlastný názor na rivalitu Cristiana Ronalda.

“Milujem Cristiana. Teraz, keď už nie sme v Barce a Madride, zdá sa, že môžem hovoriť, pretože sa mi vždy zdalo, že nemôžem”, prezradil Dani Alves.

“Cristiano je príkladom pre nás všetkých, ktorí nemáme toľko kvality, že tvrdou prácou sa dá súťažiť aj s najlepšími. Veľmi si ho vážim a mal som príležitosť povedať mu to.”

“Vzhľadom na rivalitu nastal čas, keď som ho išiel pozdraviť a on mňa nepozdravil. Bola tu kontroverzia, ktorá nikdy nevyšla von, ale v šatni na Zlatej lopte sme sa pohádali, pozdravil som všetkých a on ma nepozdravil kvôli tomu, čo Barca a Madrid znamenali vonku.”

“Ako si nemôžem vážiť chlapa, ktorý všetko dosiahol na základe tvrdej práce a vkladania srdca a duše do toho?”

Kontroverzný Galavečer Ballon d’Or
“Stotožňujem sa s ním, pretože všetko, čo som v živote urobil bolo založené na práci. Ak by ste to porovnali, ako hráč som si bližšie ku Cristianovi ako k Leovi kvôli práci nie kvôli talentu, pretože Leo je rodený talent, ktorý sa narodil s talentom hrať futbal a byť v inom svete, ktorý dosahuje len on”, uzavrel.

Zdroj: marca.com, halamadrid.sk
Foto: sport.es

Peter
Sledujte ma