Rekonvalescencia Agüera a Dembélého

Zdieľať:

Posledné dní Ousmane Dembélé a Kun Agüero trénujú v telocvični, čo dodáva priaznivcom Barcelony nádej, že sa čoskoro vrátia na ihrisko. Denník AS informuje, že rekonvalescencia hráčov je čoraz lepšia než sa očakávala, nuž aj napriek tomuto by sme nemali očakávať žiadne zázraky.

Argentínčan Kün Aguero by sa na trávnik mohol vrátiť o niečo rýchlejšie ako Dembélé. Všetci sme už zistili, že Ronald Koeman nerád riskuje. Mnohokrát sme mohli vidieť, že v prípade hráčoch, ktorí sa vrátili po zranení, tréner ich ešte nejakú tu dobu šetri. Podľa denníku AS by sa mal Argentínčan na ihrisko vrátiť v polovici októbra. Ak pôjde všetko podľa plánov, Argentínčan si bude môcť zahrať 30. októbra proti Alavesu alebo o tri dni neskôr proti Dynamu Kyjev.

Čo sa týka Francúza je to o čosi viac komplikovanejšie. Krídelník sa zranil koncom júna počas európskeho šampionátu. Bol operovaný vo Fínsku a nehovoriac o tom, že sa jedna o ďalšie zranenie pravej nohy. Práve vďaka opakovanému zraneniu, denník AS informuje, že návrat Francúza na ihrisko bude o čosi neskôr ako Kun Agüero.

Zdroj: fcbarca.com
foto: fcbarcelona.com

Peter
Sledujte ma