Šokujúca správa ohľadom prestupu Neymara

Zdieľať:

Denník Sportbible prichádza s šokujúcou správou. Podľa denníka Barcelona ponúkla 32-ročného Uruguajca Luisa Suareza Talianskému tímu Juventusu. Takto by si Barcelona uvolnila finančné prostriedky na Neymara.

Luis Suarez nie je prvou voľbou Juventusu, ale aj napriek tomu ak sa nepodarí Juventusu získať Romelu Lukaku z Interu Miláno tak toto môže byť skutočnosťou.

Messi, Suarez, Neymar (MSN) táto trojica v minulosti vytvárala útočný trojzubec. Nuž v prípade predaja Suareza toto už nemusí byť reálne.

Thiago Silva stále dúfa, že Neymar ostane v hlavnom meste Francúzska. A taktiež sa vyjadril, že im chýba.

„Samozrejme, že nám chýba“ povedal
„Dúfam, že nakoniec zostane s nami, pretože je to neuveriteľný chlap, musíme počkať čo sa stane do konca prestupového obdobia.“
„Neymar je kľúčovým hráčom v tomto tíme a rozhodne sa tak či bude šťastný a zostane v tíme.
„Musíme, počkať do konca obdobia, aby sme vedeli ako sa rozhodne, dúfam že nakoniec zostane v tíme. Týmto spôsobom budeme oveľa silnejší.“

Sám som zvedavý ako to celé dopadne… Nuž podľa mňa Barcelona Suareza nepredá. A ak áno tak toto vedenie je už naozaj bombové ak predá Suareza a tieto peniaze hneď minie na Neymara. Ak všetky informácie ohľadom tohto prestupu sú pravdivé tak Barcelona by sa mohla vykašľať na Neymara. „Je pravdou, že nám ho treba, ale za takéto podmienky by som ho určite nebral.”

zdroje www.sportbible.com
foto www.as.com

Peter
Sledujte ma